繁體中文。简体中文。日本语。한국어。České。Deutsch。Danske。English。Έλληνες。Español。Française。Italiano。Magyar。
Norske。Nederlandse。Português。Polska。Россию。Svenska。Slovenský。Türk。اViệt。لعربية。ไทย。हिन्दी。

Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Kalite Denetimi
Ödeme ve Fiyat Sorgulama
Gizlilik Politikası
Müşterilerimiz
Online Teklif
Kariyer
İrtibat
 

Gizlilik Politikası

Gizlilik
Bu poliçe www.gitranslation.com adresinde GIT olarak toplamış olduğumuz her bilginin gizliliğini garanti etmektedir. Bu site aracılığıyla kişisel bilgiler toplamıyoruz.
Ticari amaçlarla bilgilerinizi 3. Kişi ya da kuruluşlara sunmuyoruz.
Bizler pek çok yazılım yardımıyla kişisel olmayan bilgileri toplamaktayız.Yazılımlar,IP adresinin ziyaret ettiği en popüler siteleri belirler.IP adresleri herhangi bir kişisel bilgiye ulaşmamız için yeterli değildir.

Telif Hakları ve Sorumluluk Reddi
('gitranslation.com') sitesine erişim ve bu sitenin kullanımı aşağıdaki hüküm ve koşullara tabidir: www.gitranslation.com’u kullandığınızda ilk kullanımınızda itibaren bu site için geçerli tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız eğer tüm koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi kullanmayınız.

GIT her koşulu çevrimiçi olarak her an değiştirebilir.Değişiklikleri rutin olarak işte bu yüzden takip ediniz.Kabul etmiş olduğunuz tüm koşullara ek olarak koşullar için yapılmış olan tüm değişiklik/güncellemelerden de yasal olarak sorumlu kabul edileceksiniz. www.gitranslation.com GITCORP LTD ‘ye ait orijinal materyalleri içermektedir.Bunlar her türlü resim,yazı ve belge olabilir.Siteden her türlü indirme yapılabilir ancak sitedeki herhangi bir materyal değiştirilemez,yenilenemez ya da isteğe bağlı olarak yanlış görülmüş bir kısım düzeltilemez.Site içeriğinde yapılacak her türlü değişiklik yasaktır ve cezai işlem uygulanacaktır.Bu siteden yazılı izin olmaksızın herhangi bir kısım alıntı yapılamaz,çoğaltılamaz ya da dağıtılamaz.

GIT bu siteye bağlı olan sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.

Orijinal @ 2006-2012 GITCORP LIMITED.Tüm hakları saklıdır.

GIT sitesinin içeriğinde bulunan GIT’e ilişkin herhangi bir resim,logo,ikon ya da belge ya da üçüncü kişi ya da kuruluşlarla ilgili her materyal her türlü yasal kısıtlamaya,kalite yeterliliğine,güvenlik ve doğruluk ilkelerine uygundur.

Belirtilen kayıp ve hasar durumlarının hiçbirinden GIT sorumlu tutulamaz(öngörülen,öngörülebilir ya da başka türlü kayıplar olsun) : (a) veri kaybı; (b) gelir ya da kar beklentisindeki kayıplar; (c) İş kaybı (d) Fırsat kaybı (e) İtibar kaybetmek (f) üçüncü kişilerin uğradığı kayıplar ya da ; (g) neticede www.gitranslation.comkullanımından kaynaklı dolaylı ya da dolaysız olarak herhangi bir hasar ya da kayıp.

GIT  www.gitranslation.com sitesinin kesintisiz kullanılır olduğu,kullandığı server aracılığıyla herhangi bir virüs,malware ya da böcekten etkilenmeyeceği ve kullanıcıların da bundan etkilenmeyeceği konusunda garanti vermez ancak böyle bir durum ortaya çıktığında gereken yapılacaktır.

Sitede yer alan GIT’e ya da üçüncü şahıs ve kuruluşlara ait her türlü resim ya da logoların her hakkı GIT ve üçüncü şahıs ya da kuruluşlarda saklıdır.Bu koşullar altında hakları saklı olan herhangi bir marka,logo ya da dizayn GIT ve üçüncü şahıs ya da kuruluşların izni olmaksızın hiçbir amaçla kullanılamaz.

Webmaster

Bu siteyle ilgili GIT’e service@gitranslation.com  adresinden ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2006-2012 Global Intelligent Translation Company Hong Kong. All rights reserved.